АЛКАЛОИД АД – Скопје
бул. Александар Македонски 12
1000 Скопје, Република Северна Македонија
Телефон: +389 2 2461 561

Замислете го раскошниот цвет на хибискусот преточен во шолја GOOD NATURE чај. Свеж мирис и освежително киселкаст вкус кој ги разбиструва сите ваши сетила. Богат е со витамините Ц и А, а заради диуретичното дејство се препорачува за намалување на зголемениот крвен притисок. Секогаш свежо приготвен, препорачуваме да се пие како топол или ладен пијалак. Исклучителната свежина на чајот од цветот на хибискус ќе ве држи будни во текот на целиот ден, секој ден во годината. Вкусете ја GOOD NATURE свежината на денот!

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 2g чајна мешавина.

Оцени го производот:

0 1 2 3 4

Најново од
Good Nature