АЛКАЛОИД АД – Скопје
бул. Александар Македонски 12
1000 Скопје, Република Северна Македонија
Телефон: +389 2 2461 561

ФИЛТЕР ДУПЛЕКС 20 Х 2 G

Мешавина од сушени овошја и билки, ароматизирана со интензивна и пријатна арома на праска. Чајот има сладок и одлично оформен вкус со ноти на сочна, зрела праска, хибискус и шипка, кои ќе ве освежат и ќе ви дадат сила за нови предизвици.

Го препорачуваме во летните, жешки денови, како леден пијалак, сервиран врз неколку коцки мраз и со додаток на неколку резенки лимон.

За љубителите на вкусот и мирисот на праска, чајот од праска е вистинска напивка, во секое време од денот!

Оцени го производот:

0 1 2 3 4

Најново од
Good Nature